TERRAN – aj v roku 2016 Vás prekvapí novinkami!

Spoločnosť Mediterran Slovakia s.r.o., výrobca betónovej strešnej krytiny značky TERRAN je známa svojimi vysokokvalitnými výrobkami, ktoré patria k vyspelý produktom na trhu. Počas svojej existencie prešla viacerými dôležitými zmenami a rozšírila svoje portfólio, aby svojimi produktmi uspokojila čo najširšie spektrum zákazníkov. 

Tepelná pohoda za každého počasia!

Len málokto vie, že tepelná izolácia strešnej konštrukcie je jedným z najdôležitejších aspektov tepelnej pohody v domácnosti. V zime stratené teplo, v lete boj proti prehrievaniu – celý rok bojujeme s vysokými peňažnými výdavkami. Tepelná izolácia TERRANterm Vám ponúka dlhodobé riešenie a efektívnosť Vašich nákladov.

Nový produkt TERRANterm je dostupný od 1. marca 2016 v piatich rôznych vyhotoveniach z hľadiska materiálu tepelnej izolácie:

1. TERRANterm Plus, ktorá je obojstranne potiahnutá netkanou textíliou a na hornej hrane špeciálnou paropriepustnou fóliou.

2. Tiež netkanou textíliou je potiahnutá tepelná izolácia TERRANterm Štandard, ale na hornej hrane bez fólie.

3. TERRANterm Comfort je z oboch strán potiahnutá hliníkovou fóliou a na hornej hrane nakašírovanou paropriepustnou fóliou.

4. TERRANterm Premium takisto ako TERRANterm Comfort je obojstranne potiahnutá hliníkovou fóliou, odlíši sa v tom, že na hornej hrane je pokrytá polymerovou bitumenovou fóliou.

5. Tepelná izolácia TERRANterm Silver je potiahnutá hliníkovou fóliou, ale na hornej hrane bez fólie.

 

terran4

 

Najdôležitejšou vlastnosťou tepelnoizolačných materiálov je tepelnoizolačná schopnosť. Izolačné dosky TERRANterm aj v menšej hrúbke (každý typ nadkrokvovej izolácií TERRANterm je dostupný od 80 do 240 mm) zodpovedajú tepelnoizolačným požiadavkám, a taktiež ich doprava a zabudovanie je veľmi jednoduché.

Vedeli ste, že väčšina budov starších ako 5 rokov nezodpovedá súčasným tepelnotechnickým požiadavkám a že od roku 2018 sa budú musieť používať tepelné izolácie s účinnosťou o tretinu vyššou v porovnaní s dnešnými používateľnými izoláciami?

Viac informácii o tepelnej izolácie TERRANterm nájdete na stránke http://www.terran.sk/web-terranterm.pdf.

Zdroj: PR článok spoločnosti Mediterran Slovakia s.r.o.