Nenápadný luxus, to sú nové radiátory KORATHERM!

Nové dizajnové vyhrievacie telesá radu KORATHERM spojili dva protiklady – krásu a efektívnosť. Horizontálne alebo vertikálne orientované radiátory doladia akúkoľvek miestnosť vášho domu a dodajú jej potrebný šmrnc. Úplne nové línie pritiahnu váš pohľad ako magnet a vysoký výkon naopak prekvapí aj tých najväčších lakomcov. Chcete získať niečo praktické a jedinečné? Zadovážte si radiátor radu KORATHERM. 

Nekazte si moderný interiér obyčajnými radiátormi

Máte nanovo a „trendy“ zariadenú miestnosť, ktorá ale svojim charakterom neponúka možnosť inštalácie klasického radiátora? Nezmierte sa s tým! Chodbu, predsieň, zimnú záhradu, výklad, presklené priechody a ďalšie, doteraz tepelne neprípustné priestory, teraz vykúriť naozaj môžete… Prezradíme vám tajomstvo, ako na to! Vyhrievacie telesá KORATHERM ponúkajú riešenie, ako navodiť tepelnú pohodu tam, kde ste na to ani nepomysleli. Navyše i napriek vysokému výkonu za bezkonkurenčné náklady!

Ponúkaná široká škála farebného vyhotovenia (trendy čierna, perleťovo hnedá, zlatá atď.) spolu s variabilným riešením pripojenia, rozhodne uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov. Vyhrievacie telesá teraz vďaka vyhotoveniu horizontál alebo vertikál, zakomponujete ľahko a rýchlo, kamkoľvek si budete želať.

KORATHERM HORIZONTÁL

Nový výkonný štýlový… to sú len vedľajšie vlastnosti vyhrievacieho telesa KORATHERM HORIZONTÁL (vyhrievacie profily sú orientované vodorovne). Svoje uplatnenie nájde pri vykurovaní priestorov s veľkoplošnými sklenenými konštrukciami (napr. výklady, zimné záhrady, panoramatické okná, vestibuly…), ktoré v súčasnosti patrili k najchladnejším miestam v celom dome. Osobitý minimalistický vzhľad, charakteristické líniové usporiadanie vyhrievacích prvkov a pripojenie do akejkoľvek vykurovacej sústavy, predstavuje voľbu istoty.

 

pr.o.

 

KORATHERM VERTIKÁL

Modely tohto radu predstavujú celkom nový spôsob, ktorý sa najmä neokuká, zdieľanie tepla v miestnostiach, ktoré priam kričia po radiátore, ktorý nebude prekážať a zároveň bude perfektne ladiť. Vyhrievacie teleso KORATHERM VERTIKÁL (vyhrievacie profily sú orientované zvisle) sa dajú vďaka svojej prepracovanej konštrukcii výborne včleniť do predsiení, chodieb, vstupných hál či obytných alebo neobytných priestorov vášho domu alebo bytu. Radiátory nezaberú miesto, ale i tak vydajú dostatočné množstvo tepla – ideálna kombinácia.

 

vertikal

 

KORATHERM REFLEX

Najnovší model patriaci pod kategóriu KORATHEM VERTIKÁL (vyhrievacie profily sú orientované zvisle) ponúka náročným klientom s vycibreným vkusom, radiátor spolu so zrkadlom, tzv. dva v jednom. Súčasťou vyhrievacej plochy je zrkadlo, ktorému je, najmä v malých miestnostiach, veľmi ťažké nájsť miesto. Nelámte si hlavu s priestorom či koncepciou danej miestnosti, s KORATHERM REFLEX získate nielen zdroj tepla, ale i praktický doplnok, a to bez ústupkov ako na strane vzhľadu, tak i užitočnosti.

 

reflex

 

Viac informácií nájdete na www.korado.cz