Jarná akcia: k tehlám HELUZ teraz získate spotrebiče

Uvažujete o stavbe rodinného domu, alebo už máte dokonca v rukách projekt vlastného bývania? Výrobca tehál HELUZ pripravil akciu priamo pre vás. Ak si vyberiete tehly HELUZ a objednáte ich v období od 1. februára do 14. apríla, získate stavebný materiál a k tomu poukaz na elektrospotrebiče v hodnote 400,- Eur. A navyše individuálnu VIP zľavu na ďalší nákup spotrebičov do vášho nového rodinného domu.

Čo treba urobiť?

Od 1. februára a najneskôr do 31. marca sa treba nezáväzne zaregistrovať na webe www.heluz.sk/akcie . Odborníci potom na základe vášho projektu pripravia zadarmo kalkuláciu stavebného materiálu a spoločne s ňou pošlú do e-mailu zľavový kód, ktorý treba uvádzať pri objednaní tehál. Táto ponuka je nezáväzná. Smolu, samozrejme, nemajú ani tí, ktorí už majú vypracovanú cenovú ponuku. V tom prípade stačí na webe v registračnom formulári vyplniť číslo uvedenej cenovej ponuky. A je to.

Ďalším krokom je objednanie stavebného materiálu u vášho najbližšieho predajcu, ktorému oznámite zľavový kód, ktorý ste dostali e-mailom. Stavebný materiál je potrebné objednať do 14. apríla 2016. Bola by škoda, keby ste kvôli zaváhaniu prišli o darčekový poukaz a zľavu na spotrebiče. Vami vybrané tehly si potom necháte doviezť na parcelu plánovaného domu do konca apríla 2016. Nie je predsa dôvod otáľať so začiatkom stavby.

Darčekovú poukážku na spotrebiče do elektropredajní vám dovezie priamo na stavbu zástupca spoločnosti HELUZ.

HELUZ cihlářský prumysl v.o.s.